O Akademii

Akademia Seryjnego Projektanta to projekt rozpoczęty przez Pracownię Seryjny Projektant
Nasza Akademia oferuje intensywne kursy z zakresu projektowania wnętrz i programów komputerowych, wspomagających projektowanie.

Przez lata praktyki w projektowaniu i nauczaniu, udało nam się wypracować koncepcję ekspresowych kursów, po których kursanci posiadają wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, umożliwiającą podjęcie pracy w zawodzie projektanta wnętrz.
Kiedyś i nam wydawało się, że tylko przez ciężkie lata studiów da się przyswoić całą niezbędną wiedzą, potrzebną do wykonywania zawodu... Nic bardziej mylnego, bo cała wiedza przychodzi tak naprawdę wraz z praktyką.
Niezbędne na start są solidne podstawy - znajomość norm, zasad ergonomii, podstaw budownictwa, które dają pewność siebie i wiedzę z zagadnień, które później pojawiają się na prawdziwej budowie. Bo tak naprawdę projektant wnętrz uczy się nowych rzeczy przy każdym nowym projekcie.
My oferujemy niezbędne podstawy, zgromadzone w łatwowchłanialnej "pigułce", dające niezbędna narzędzia do samodzielnej pracy :-)

Wykładowcy

Nasza kadra to przede wszystkim Architekci Wnętrz z dyplomami warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, designerzy, wykwalifikowani trenerzy programów komputerowych z certyfikatami Graphisoft, doświadczeni nauczyciele, którzy umieją w sposób prosty i klarowny przekazać posiadaną wiedzę, zarówno na poziomie początkującycm, jak i zaawansowanym.
Nasi wykładowcy to młoda, zaangażowana grupa ludzi, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi kursami, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.